Krajský přebor – pardubický kraj – 1. kolo

TJ Lanškroun - FK Česká Třebová 4:0 (2:0)

Moláček – Klumpar, Jiřánek (29.Štos), Švec, Plačko (52.Popelka) - Müller, Roušar – Flídr, Vaňous, Langer (76.Pávek) - Novotný

15´ - 1:0  soupeř

36´ - 2:0  soupeř

67´ - 3:0  soupeř

86´ - 4:0  soupeř

První poločas patřil zcela domácím, a kdyby v prvních patnácti minutách utkání vedli 3:0, tak nikdo z přítomných by se vůbec nemohl divit. Hned v úvodu měli domácí několik nebezpečných střel, které naštěstí skončili mimo naší branku. Poté po uklouznutí našeho stopera postupoval zcela sám domácí střelec Ptáček na naší svatyni, ale brankář Moláček nájezd zneškodnil. První branka padla v patnácté minutě, když náš stoper tak dlouho váhal s rozehrou, až míč napálil do soupeře, který se k němu odrazil a z úhlu přihrál před naší branku nabíhajícímu spoluhráči a ten už jen uklidil míč do naší branky. Druhý gól padnul po nedorozumění stopera s brankářem a míč tak lehce získal domácí hráč, který nahrál na volného spoluhráče, pro kterého už nebyl problém zavěsit do odkryté branky. My se za první půli nedostali k žádné střele, nebo šanci. Jediná naše akce byl centr z levé strany, ale nabíhající Flídr na míč nedosáhnul.

Druhý poločas jsme věřili, že se probudíme a budeme vyrovnanějším soupeřem domácím hráčům, bohužel se tak nestalo. Nejnebezpečnější domácí hráč Ptáček se dokázal ještě dvakrát prosadit a celkově tak završil svůj střelecký účet na hattrick. Domácí ještě kopali penaltu, ale Moláček dokázal vystihnout směr a penaltu chytil. My jsme měli za druhý poločas jednu střelu na branku a několik slibných protiútoků, ale vše končilo na nepřesnosti našich hráčů.

Celkově jsme k zápasu přistoupili lehkovážně až naivně. Soupeř nás přehrál ve všech řadách a zcela po zásluze vyhrál vysokým skóre. Naši hráči postrádali větší klid na míči a v obranné činnosti jsme udělali mnoho chyb, které zkušený tým z Lanškrouna dokázal tvrdě potrestat. Za týden nás čeká další těžký soupeř z Holic, my se musíme lépe připravit a předvést na hřišti daleko lepší výkon, jinak nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek.

sobota 31.10.   FK - Litomyšl                     14:00

sobota 7.11.     Rohovládová Bělá - FK     14:00   BUS 11:30  hř.Pardubice Na Dolíčku

sobota 1. 8. 2020

FK Česká Třebová - Jiskra Ústí n. Orlicí B 3:0 (1:0)

Sestava:

Moláček (46. Hotmar) – Popelka (46. Plačko), Jiřánek (55. Pávek), Švec,

Deml – Roušar, Vaňous, Müller – Fric, Novotný, Sejkora (46. Flídr)

Branky:

26´ - 1:0  Novotný (Fric)

58´ - 2:0  Roušar (Vaňous)

66´ - 3:0  Vaňous (Flídr)

sobota 25. 7. 2020

FK Česká Třebová – FK Agria Choceň 3:4p (1:1)

Sestava:

Moláček (46. Hotmar) – Klumpar, Jiřánek, Švec (46. Štos),

Plačko (46. Popelka) – Roušar (46. Rufer), Flídr – Langer, Müller, Sejkora (46. Herclík), – Vaňous

Branky:

7´   - 0:1  soupeř

9´   - 1:1  Flídr (Vaňous)

49´ - 2:1  Langer (Flídr)

74´ - 2:2  soupeř

81´ - 2:3  soupeř

82´ - 3:3  Langer (Vaňous)

středa 22. 7. 2020

FK Česká Třebová – TJ Lanškroun   2:1 (2:1)

Sestava:

1. Hotmar - Plačko, Jiřánek, Švec, Deml - Roušar - Herclík, Müller, Langer, Sejkora - Vaňous

2. Moláček – Štos, Jiřánek, Švec, Deml – Herclík (70. Plačko), Roušar, Müller, Sejkora (65. Langer) – Vaňous, Pávek

Branky:

4´   - 1:0  Langer (Vaňous)

5´   - 2:0  Vaňous (Müller)

12´ - 2:1  soupeř

sobota 19. 7. 2020

FK Česká Třebová – FK Admira Praha U19   5:4 (2:3)

Sestava:

1. Moláček - Popelka, Štos, Švec, Plačko - Jiřánek, Flídr - Klumpar, Müller, Deml J. - Novotný

2. Ezr M. - Klumpar (75. Š. Kolář), Jiřánek, Švec, Deml (75. Popelka) - Herclík, Langer, Müller, Sejkora - Flídr (70. Novotný), Pávek

Branky:

7´   - 1:0  Müller

10´ - 1:1  soupeř

19´ - 2:1  Müller (Flídr)

22´ - 2:2  soupeř

40´ - 2:3  soupeř

52´ - 3:3  Pávek (Müller)

65´ - 4:3  Pávek (Langer)

71´ - 5:3  Novotný (Müller)

75´ - 5:4  soupeř

11. 7. 2020

FK Česká Třebová – TJ Velké Losiny   2:4 (1:1)

Sestava:

1. Hotmar – Popelka (25. Fric), Jiřánek, Švec, Plačko – Roušar, Flídr – Klumpar, Vaňous, Deml J. – Novotný

2. Ezr M. - Klumpar (65. Plačko), Jiřánek, Švec, Popelka – Deml J., Flídr – Fric (65. Novotný), Vaňous, Deml M. - Rufer

Branky:

9´   - 0:1  soupeř

22´ - 1:1  Novotný

47´ - 1:2  soupeř

57´ - 2:2  Vaňous

69´ - 2:3  soupeř

87´ - 2:4  soupeř

SK Týniště nad Orlicí - FK Česká Třebová  2:2 (0:1)

13. 6. 2020

Sestava:

Moláček – Herclík (25. Popelka M.), Jiřánek (46. Štos), Markarjanc, Štos (46. Herclík) – Pávek (46. Jiřánek), Langer (46. Deml M.), Müller – Stolín (70. Fric), Novotný (70. Langer), Fric (46. Číž)

Branky:

31´ - 0:1  Novotný

76´ - 1:1  soupeř

82´ - 1:2  Müller (penalta)

86´ - 2:2  soupeř